تمرین برای فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک

تمرین برای فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک
01فوریه

مهمترین تمرینات برای فرم دهی به صورت بدون جراحی

آیا شما هم به دنبال آشنایی با مهمترین تمرین ها برای فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک هستید؟ می دانید که استفاده از دستگاه فیت مد، یکی از موثرترین روش های بدون جراحی در زاویه سازی فک و صورت می باشد؟ از شما می خواهیم که مطالب درج شده در وب سایت پیش روی خود را، تا آخر مطالعه نمایید و اطلاعات مفید و ارزشمندی را در خصوص نحوه فرم دهی صورت و زاویه سازی فک به دست آورید.
امروزه بسیاری از خانم ها به دنبال داشتن فک زاویه دار هستند چرا که صورت و فک زاویه دار، می تواند تاثیر بسیار زیادی را، در زیبایی خانم ها داشته باشد. افرادی که از فرم صورت گرد برخوردارند، می توانند به راحتی در منزل خود، با انجام یک سری از تمرین های ساده و راحت، در مدت کوتاهی به فک زاویه دار مدنظرشان دست پیدا کنند. توجه داشته باشید که آیتم های بسیار زیادی سبب می شوند تا افراد به سمت فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک خود بروند. مهمترین آیتم هایی که سبب می شود تا خانم ها سراغ زاویه سازی فک و صورت خود باشند، عبارتند از:
–        صورت بیش از حد گرد باشد
–        چربی صورت بیشتر باشد
–        کمبود اسکلت در صورت
–        اندازه هندسی فک کوچک باشد
–        استخوان فک بیش از اندازه بزرگ باشد
از سوی دیگر روش های بسیار زیادی برای فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک وجود دارد. شما می توانید به راحتی، یکی از بهترین روش های زاویه سازی فک و صورت را، دنبال نموده و به زیبایی مدنظرتان دست پیدا کنید. مهمترین روش های موثر در زاویه سازی صورت و فک، عبارتند از:
–        استفاده از وزنه های مختلف
–        ماساژ صورت
–        چرخاندن زبان
–        ایجاد صدای مصوت
–        استفاده از دستگاه فیت مد

1 اهمیت فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک

استفاده از وزنه: بهترین تمرین برای فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد به دنبال فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک هستند تا بتوانند صورتی خوش فرم و جذابی را داشته باشند. یکی از تمرین های ایده آل برای رسیدن به صورت و فک زاویه دار را، استفاده از وزنه های مختلف شکل داده است. شما می توانید برای داشتن عضلات بدون چربی و متراکم، از وزنه های مختلفی بهره مند شده و سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهید. همچنین استفاده از وزنه نه تنها تاثیر زیادی را در زاویه دار کردن صورت و فک شما دارد، بلکه مانع از چاق شدن تان نیز می شود. بنابراین توصیه می شود که از وزنه های مختلفی، برای زاویه دار نمودن صورت و فک تان استفاده نمایید.

تمرین دستگاه زاویه فک

 

ماساژ صورت

بدون شک یکی از موثرترین تمرین های مربوط به فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک را، ماساژ صورت شکل داده است.  شما می توانید با ماساژ صورت خود، نه تنها به فک زاویه دار مدنظرتان دست پیدا کنید، بلکه می توانید تمام چین و چروک های موجود در پوست خود را نیز از بین ببرید. با ماساژ پوست صورت، سرعت مربوط به جریان خون در پوست تان افزایش پیدا کرده و چربی های اضافه پوست صورتتان به راحتی آب می شود. اگر شما هم به دنبال بهترین روش برای زاویه دار کردن صورت و فک خود هستید، می توانید روزانه به شکل مرتب صورت خود را مورد ماساژ دهید.

ماساژ زاویه سازی فیت مد

 

2 تمرین برای فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک

چرخاندن زبان
در مبحث فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک ، می توان به چرخاندن زبان اشاره کرد. شما می توانید در این روش زبان خود را به پشت دندان ها و سقف دهان تان چسبانده و به مدت چند ثانیه فشار دهید. پیشنهاد می کنیم که روزانه چندین مرتبه حرکت یاد شده را، در منزل یا محل کارتان انجام دهید. با چرخاندن زبان در داخل دهان، می توانید ماهیچه های فک و صورت خود را فعال کرده و به زاویه دار شدن فک تان کمک کنید.
ایجاد صدای مصوت با دهان
اگر شما نیز به دنبال فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک تان هستید، پیشنهاد می کنیم که روزانه برای دفعات مکرر، با صدای بلند حروف مصوت را تلفظ نمایید چرا که شما با تلفظ حروف مصوت ، می توانید ماهیچه های صورت و فک خود را به حرکت دربیاورید که این امر تاثیر شگفت انگیزی را، در زاویه دار شدن فک و صورت تان خواهد داشت. همچنین توجه نمایید که در حین ادای صدای مصوت، دندان هایتان به یکدیگر برخوردی نداشته باشد. همانطور که ملاحظه می کنید، روش یاد شده یکی از ساده ترین و راحت ترین روش های مربوط به فرم دهی صورت و زاویه دار کردن فک می باشد.

3 فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک

 

استفاده از دستگاه فیت مد: موثرترین تمرین برای فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک

توپ زاویه فک فیت مد

فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک ، از مهمترین دغدغه های بسیاری از افراد در سال های اخیر می باشد. همچنین یکی از محبوب ترین و بهترین روش های زاویه سازی فک و صورت را، استفاده از دستگاه فیت مد شکل داده است. دستگاه یاد شده از کارایی بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید به کمک دستگاه مذکور در کوتاه ترین زمان ممکن، به فک و صورت زاویه دار مدنظرتان دست پیدا کنید.
به جرات می توان گفت که ایده آل ترین روش فرم دهی به صورت و زاویه سازی فک ، استفاده از دستگاه فیت مد می باشد. همچنین به یاد داشته باشید که دستگاه یاد شده از درجه سختی سه برخوردار بوده و می تواند با وارد کردن فشارهای مختلف به عضلات صورت شما، تمام چربی های اضافه را از بین ببرد. مهمترین کاربرد مربوط به دستگاه فیت مد، عبارتند از:
–        رفع غبغب
–        رفع شل شدگی پوست
–        فرم دهی به صورت
–        زاویه دار کردن فک
–        رفع افتادگی پوست صورت
–        تقویت عضلات مربوط به فک
–        کاهش میزان چربی پوست
اگر شما نیز به دنبال استفاده از روش بدون جراحی برای زاویه دار کردن فک و صورت خود هستید، می توانید با خیال آسوده دستگاه نامبرده را تهیه کرده و آن را در اولویت استفاده ی خود قرار دهید. جهت خرید دستگاه فیت مد باکیفیت و ارزان قیمت نیز می توانید از وب سایت پیش روی خود اقدام نموده و هم اکنون سفارش مدنظرتان را به ثبت برسانید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به دلیل افزایش قیمت دلار تمامی قیمت ها در محموله بعدی 30 درصد افزایش پیدا میکند قبل از این افزایش خرید کنید دکمه سفارش

This will close in 8 seconds

enemad-logo